De spray is speciaal ontwikkeld voor cassettetoiletten die direct zijn aangesloten op de centrale watertank en dit is voornamelijk bij campers het geval.
Een beschermende laag
De spray gebruik je alvorens naar het toilet te gaan. Het middel vormt een beschermende laag in de toiletpot en zorgt voor een gelijkmatige spoeling volgens de fabrikant. De spray kan zonder problemen in een septic tank worden afgevoerd en zorgt er voor dat je minder vaak hoeft door te spoelen. Tot slot kun je met de nieuwe spray de toiletafdichtingen insmeren en daar aanslag mee voorkomen. Daardoor blijft het toilet langer fris.
Nieuwe verpakking
Daarnaast heeft Thetford vanwege de recente wijzigingen in de etiketteringvoorschriften een nieuwe verpakking ontwikkeld voor al haar reinigingsmiddelen en toiletreinigers. Thetford is daarmee één van de eerste bedrijven waarvan de verpakkingen voldoen aan de nieuwe Europese voorschriften.