ACSI FreeLife

Menu

Nooit meer struikelen over scheerlijnen

Waarschijnlijk heb je het ook wel eens meegemaakt. Je loopt in het donker over de camping en struikelt over een scheerlijn.

Auteur
Ivo van den Dijssel
Datum
ReactiesReageer
glowe

Vervelend en erg pijnlijk als je verkeerd terecht komt. Fabrikant Gloweco heeft een oplossing bedacht voor dit probleem: de Glow-E.

Glow-E: Glow in the dark

De Glow-E is ontwikkeld door Gloweco, fabrikant van (duurzame) glow-in-the-dark-producten. De Glow-E is een kunststof plaatje met glow-in-the-dark pigmenten, dat eenvoudig over de scheerlijn van je tent kan worden geschoven. Door de glow-in-the-dark pigmenten laadt het plaatje zich overdag op in het licht. ’s Nachts licht de scheerlijn tot wel zes uur op in het donker.

Er is geen externe lichtbron nodig om de Glow-E ’s nachts te laten werken. Ook zonder zaklamp licht het op in het donker. Zo kan je in het donker altijd zien waar de scheerlijnen lopen en voorkom je een vervelende struikelpartij. Handig! De Glow-E is onderhoudsvrij en gaat jaren mee. Adviesprijs per stuk: € 5,95.

Verkrijgbaarheid

De Glow-E is verkrijgbaar in diverse kampeerwinkels. Je kunt de Glow-E ook online bestellen op de website van Gloweco.

Praat mee

Praat mee: Nooit meer struikelen over scheerlijnen

Naam is verplicht
Een e-mail adres is verplicht