ACSI FreeLife

Menu

V&A: Afdekken met een caravanhoes

Auteur
Ivo van den Dijssel
Datum
1
1
ReactiesPraat mee
slide freelife expert pagina

Vraag van Marlou Rondas uit Maastricht:

Normaal gesproken staat onze caravan overdekt in een hal, maar we hebben voortaan plaats op onze oprit. Is het verstandig om er dan een caravanhoes overheen te doen?

Antwoord van Joop:

Een hoes voorkomt groenaanslag na een hele winter buiten staan, dus je hebt aan het begin van het seizoen minder poetswerk. Let wel op dat het materiaal van de hoes ademend is, zodat er aan de binnenkant – met name tussen hoes en caravandak – geen condensatie ontstaat.

Heeft u ook een vraag voor onze expert? Joop heeft het antwoord!

Praat mee

  1. C

    Hallo, ik heb al 12 jaar mijn caravan, destijds nieuw gekocht, buiten bij mij in de tuin staan, ik ben geen voorstander van een hoes over de caravan, zijj kunnen nog zo goed zijn, ademend wat zij zeggen, ik geloof hier totaal niet in. Natuurlijk ben ik het eens dat de caravan wat groen wordt, maar dat is toch simpel op te lossen, ik was hem regelmatig, zoals mijn auto ook doe, het is een kwestie van bijhouden, heel simpel

    Reageer
    0
    0

Praat mee: V&A: Afdekken met een caravanhoes

Naam is verplicht
Een e-mail adres is verplicht