Overwinning door klantvriendelijke manier van werken
In de jury zitten vertegenwoordigers van de ANWB en Nederlandse Caravan Club. Volgens de jury heeft Holiday Sport zijn overwinning vooral te danken aan de uiterst klantvriendelijke manier van werken en aan de vele nieuwe ideeën, waardoor het bedrijf klanten en andere bedrijven blijft verrassen.
Holiday Sport was al eerder finalist tijdens deze verkiezing. Dit jaar streed het team uit Lochem tegen Tjeu van Horne Kampeercentrum uit Budel, Caravancentrum Meerkerk, Van Eijk Caravans uit Hapert, Ridderbeks Campers, Caravans en Vouwwagens uit Echt en Caravanlife Gorter uit Heinkenszand.
Holiday Sport favoriet
Kampeerders konden de afgelopen maanden een stem uitbrengen op hun favoriete caravanbedrijf. De bedrijven die als populairst uit de bus kwamen, kregen bezoek van een mystery shopper, die diverse aspecten van de bedrijfsvoering onder de loep nam. Nadat de finalisten op hun beurt hun bedrijf aan de jury hadden gepresenteerd, wees deze de winnaar aan.